Етапи створення проекту (сайту/додатка)

Ідея

У вас є вже працюючий бізнес або ви тільки починаєте вашу успішну діяльність і звичайно ж, знаєте про те, що в сучасному світі веб-рішення просто необхідні. Це може бути як додатковий інструмент реклами, так і основний інструмент ведення торгівлі, наприклад інтернет-магазин. Для нас головне, щоб ви мали уявлення для яких цілей вам потрібно створити сайт або додаток, а далі вже наша робота. Ми обговоримо з вами все, навіть найдрібніші тонкощі навігації, функціоналу, оптимізації, наповнення та управління вашим майбутнім ресурсом.

Дизайн

На цьому етапі, важливо подумати про цілі, які ви переслідуєте перед майбутнім сайтом. Буде він вражати всіх своєю красою і яскравістю, або буде виконаний в строгих рамках і нести більше функціональне навантаження. І що не менш важливо, чи є у вас корпоративні стандарти і стиль — наш дизайнер розробить графічний макет головної сторінки, і тільки після затвердження вами ми почнемо роботу над внутрішнім оформленням (внутрішні сторінки, функціональні модулі та інші елементи вашого майбутнього проекту).

Верстка

Гарний дизайн у вигляді картинки це добре, але існує важливий етап — верстка. Це етап, на якому ваша ідея приймає вже обриси майбутнього проекту у вигляді HTML-розмітки, формуються веб-сторінки. Тут важливо враховувати якість, так як вам напевно хотілося б, щоб ваш ресурс однаково добре виглядав в різних інтернет-браузерах (веб-браузерах), мав єдиний стиль і відображав всі елементи концепції дизайну.

Програмування

Цей етап відіграє роль самого функціоналу вашого проекту. Процес зрозумілою і зручною роботи всіх функцій для відвідувача, а також можливості управління проектом з його адміністративної частини. Не важливо, будете ви самі наповнювати і адмініструвати ваш майбутній проект або замовляти дану послугу в спеціалізованій студії.

Тестування

Багато студії невеликого формату помилково вважають, що такий пункт як тестування не вартий уваги. У нас на цей рахунок протилежна думка. Ми тестуємо завжди і все. На окремих етапах створення сайтів або програм, і звичайно, повне (його ще називають регресивне) тестування. Перед тим як проект розмістити у всесвітню павутину, ми перевіряємо його роботу різними методами, звертаємо увагу на працездатність всього функціоналу, безпека, програмний код, навантаження.