Polylang Theme Strings

Вас вітає офіційна сторінка плагіна «Polylang Theme Strings» для CMS WordPress і Polylang!

Якщо ви ще жодного разу не використовували наш продукт і ви хочете дізнатися які можливості дає цей плагін, тоді прочитайте короткий опис нижче, щоб зрозуміти всю суть «Polylang Theme Strings».

Що таке «Polylang»?

Це плагін для CMS WordPress реалізований сторонніми розробниками, який дозволяє створювати двомовні або багатомовні проекти (сайти). Polylang дає можливість до будь-якій сторінці, запису, кастом-посту, мітці, категорії або будь-який інший таксономії проекту додати фізичний переклад на будь-якому доданому вами мовою.

Що таке «Polylang Theme Strings» і для чого він потрібен?

Це плагін, який розширює можливості стороннього плагіна Polylang. Він автоматично сканує всі файли шаблонів і скриптів активної теми WP на наявність рядків тексту перекладів, наприклад:

pll__('...');
pll_e('...');

і додає їх до реєстру Polylang, після чого ви можете управляти перекладами знайдених рядків теми через панель управління плагіна. Це сильно полегшить вам життя при розробці ваших багатомовних проектів, оскільки не доведеться регестріровать рядки текстів для переказів в ручну – за вас все зробить наш плагін.
Зверніть увагу, що приклад вище це виклик PHP-функцій, які повинні знаходитися всередині PHP-тегів.

Як «Polylang Theme Strings» працює?

У вашому мультимовну проекті на CMS WordPress повинні бути встановлені два плагіна «Polylang» і «Polylang Theme Strings» і бути обидва активованими. Коли ви перебуваєте в розділі налаштувань мов плагіна (Polylang) у вкладці «Переклад рядків» плагін «Polylang Theme Strings» автоматично просканує вашу активну тему проекту, знайде всі необхідні рядки коду, які можуть підлягати перекладам, потім додасть їх у реест і відобразить вам на цій же сторінці налаштувань для того, щоб ви могли перевести ці рядки.

polylang-strings-translation

Як ви бачите, плагін «Polylang Theme Strings» без надмірностей інтегрується в плагін «Polylang» і працює абсолютно в автоматичному режимі – зручно, просто, корисно!

Перейти до плагіну
«Polylang Theme Strings»
на WordPress.org
щоб завантажити його