Блог

Оновлення 6

Опубліковано:

Основних три пункти змін увійшли до даного оновлення проекту:

  • Новий метод публікації сторінок в сучасних і популярних соціальних мережах.
  • Оптимізовано використання мультимовності, що дозволило збільшити швидкість обробки даних.
  • Ефект плаваючого сайдбара при вертикальній прокрутці контенту в розділі “Блог”.
Категорія: Modeewine, Новини

Оновлення 5

Опубліковано:

Глобальна оптимізація коду зменшило кількість запитів до бази даних, тим самим прискорило роботу всього сайту. Модернізовано відображення всіх робіт в розділі портфоліо.

Категорія: Modeewine, Новини

Власні RewriteRule в WordPress

Опубліковано:

У деяких випадках дуже зручно і корисно використовувати власні RewriteRule в WordPress, як мінімум для красивих адрес посторінкового відображення будь-яких списків.

Оновлення 4

Опубліковано:
Остання редакція:

Проект “Modeewine” пережив черговий етап оновлення, де були втілені такі зміни:

  • Оновлене ядро використовуваного движка в основі проекту.
  • Оптимізовано JavaScript-код, для більш швидкого відображення сторінок, обробки даних і ефектів.
  • Оптимізовано внутрішній код деяких функцій, що зробило проект ще більш швидше.
  • Перероблена система пошуку на сайті. Поточний функціонал дозволяє шукати більш точно по вашим запитам, використовуючи нову систему ротації за кількістю знайдених збігів по всьому контенту кожного об’єкта.
  • Реалізована сторінка пожертвувань, де кожен бажаючий і небайдужий нашою діяльністю може залишити благодійний внесок у розвиток проекту.

Ми кожен день намагаємося реалізувати більш вдосконалений код і функціонал в нашому проекті, який в майбутньому буде використовуватися в інших розроблюваних нами проектах, що не може не радувати наших потенційних клієнтів.

Категорія: Modeewine, Новини

Віртуальні хости Apache2 в Linux сімейства Ubuntu

Опубліковано:

Віртуальні хости дуже зручні при розробці безлічі проектів. У повсякденному житті веб-розробника часто доводиться стикатися з налаштуванням віртуальних хостів у веб-сервері Apache, тому дана стаття написана спеціально для того, щоб швидко по короткій документації виконати налаштування.

Перемішування DOM-елементів в jQuery

Опубліковано:

Іноді при розробці того чи іншого проекту потрібно відобразити на сторінці кілька блоків випадковим чином, наприклад фотографії в альбомі або роботи в портфоліо. Таке завдання можна вирішити двома способами, або перемішувати HTML-блоки коли вони виводяться ще на рівні сервера (наприклад в PHP), або перемішати їх уже на клієнтській стороні в браузері за допомогою JavaScript (в даному випадку jQuery). Другий варіант в будь-якому випадку виграє, як мінімум в простоті використання, навантаження і обходу будь-якого роду кешування сторінок сайту.

Оновлення 3

Опубліковано:
Остання редакція:

Оптимізовано шаблон HTML для кращої сприйнятливості SEO. Додано хмара тегів для блогу, що в майбутньому при великій кількості записів знайти потрібну інформацію буде ще простіше. Оптимізовано програмний код і додана технологія кешування, що зробило проект в кілька разів швидше.

Категорія: Modeewine, Новини

Оновлення 2

Опубліковано:
Остання редакція:

Додана можливість поставити будь-якій сторінці сайту статус “сподобалося” за допомогою популярних соціальних мереж як Twitter, Google+, VK (ВКонтакте), Facebook.
Реалізовано базове API для відображення банерів-логотипів в якості студії-розробника. Дані банера будуть використовуватися на сторонніх ресурсах, які розроблялися нашою студією. У майбутньому API буде мати більш широкий зміст як для користувачів так і для клієнтів.

Категорія: Modeewine, Новини

Запуск проекту Modeewine

Опубліковано:
Остання редакція:

Сьогодні перший і офіційний реліз сайту Modeewine, версії 1.00.1.

Наша команда старалася для вас, щоб сайт студії інформативно і доступно розповів про нашу діяльність у сфері розробки веб-ресурсів. Ми реалізували зручну і зрозумілу систему навігації, простий інтерфейс, щоб ви з легкістю могли знайти потрібну інформацію. Сподіваємося, що даний сайт приверне чимало цікавих замовників і проектів, щоб з радістю їх реалізувати.

Категорія: Modeewine, Новини