Про нас

У 2008 році наша команда зробила і запустила в роботу перший сайт — інтернет-портал, який включав в себе такі сервіси: блоговая соціальна мережа, файловий-обмінник, веб-пошта, хостинг для фотографій. Це був наш перший і успішний старт! З того моменту пройшло чимало часу, і ми багато дізналися в області розробки сайтів і додатків. Наші знання йдуть в ногу з сучасними технологіями, ми постійно їх поповнюємо новими, креативними, нестандартними рішеннями для того, щоб ваш сайт став відмінним бізнес-інструментом, збільшив вашу прибуток або заслужив увагу відвідувачів.

Ми невелика команда, що складається з програміста, дизайнера, верстальника і фахівця з тестування.

Микола
засновник,
програміст
Денис
дизайнер,
ілюстратор
Ірина
верстальник
Марина
тестувальник,
перший помічник

За цей час ми розробили чимала кількість проектів, вони якісні, за їх роботу ми ручаємося, і з деякими прикладами ви можете ознайомитись в нашому портфоліо.

Принцип нашої роботи — комплексний підхід до реалізації потреб наших клієнтів. Ми працюємо як з приватними особами і невеликими організаціями, так і з великими корпораціями. Для нас важливо уявлення клієнтами того, що вони хочуть отримати, зрозуміти, розробити, виправити, зробити сайт зручним для користувачів і клієнта — це наша робота і нам це цікаво. Ми уважно ставимося до найдрібніших деталей і ніколи не випустимо в роботу сайт, яким буде важко керувати і який важко сприймати. Для цих цілей ми використовуємо сучасні CMS або власні вузьконаправлені системи з відкритим кодом і інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом, що забезпечують швидку навігацію і зручне управління вашими сайтами, що адаптуються під веб-проекти різних рівнів складності.

Якщо вам потрібен новий сайт або ви хочете оновити існуючий з метою збільшення прибутку і привабливості, то будьте впевнені, веб-студія Modeewine допоможе Вам.