Трохи слів про CMS WordPress

Опубліковано:
Остання редакція:

Напевно всі розробники сайтів знають, що на сьогоднішній день найпопулярнішою системою управління контентом (CMS) є платформа WordPress (WP). Поглянути тільки на одну статистику авторитетного ресурсу BuiltWith, де видно що на момент 16 грудня 2013 WordPress лідирує за всіма показниками і має 42.71% частки використання даної платформи в сегменті CMS.

builtwith-cms-usage-statistics

Це свідчить про те, що дана платформа дуже проста у використанні для звичайного користувача. Легка установка, інтуїтивно зрозуміла адміністративна частина, безліч плагінів/модулів/доповнень, які розширюють функціонал – робить WordPress дуже привабливим для всіх, в тому чи іншому сенсі.

В інтернеті ведеться безліч дискусій і суперечок на тему “Що краще, WordPress або Drupal?”, Де багато “за” і “проти” для кожної з систем. Зрозуміло, що кожна з цих CMS вирішує конкретно свої завдання. Основна проблема WP на ринку полягає в тому, що вона спочатку створювалася як вузьконаправлена ​​платформа для блогів, і багато хто до цих пір боятися реалізовувати на ній проекти інших категорій і рівнів. Ми не повинні забувати про те, що з кожною новою версією ядра можливості даної CMS ростуть, включаючи величезний асортимент різних розширень під виглядом плагінів.

Маючи правильний набір плагінів, хороше розуміння CMS WordPress зсередини і прямі руки – можна реалізовувати проекти практично будь-якого рівня, починаючи від простих сайтів-візиток і закінчуючи серйозними інтернет-магазинами. Ми вже не раз показували і розповідали про те, якого рівня і складності можна реалізовувати проекти на даній системі, що ще раз підтверджує її широкі можливості.

На чому базувати свій майбутній проект залежить тільки від ваших симпатій і домислів з приводу тієї чи іншої системи, але наш вибір припав на зручній та популярної CMS WordPress, на якій робимо зручні і серйозні проекти для наших і вже задоволених клієнтів.