Ринок і рейтинг PHP framework’ів, або – ми починаємо працювати з Laravel.

Опубліковано:
Остання редакція:

Всі ми часом розуміємо, що за допомогою CMS не всі завдання здійсненні, особливо коли це стосується великих і здебільшого кастомних проектів. Сьогодні ми хочемо коротко розглянути рейтинг і ринок сучасних PHP фреймверков (frameworks), для того щоб зрозуміти, за який з них варто братися на вивчення або безпосередньо в роботу.

На графіку відображені лідируючі позиції PHP framework’ів на кінець 2013-го року (статистика надана джерелом SitePoint). Тут ми бачимо, що основні шматки пирога припадають на: Laravel, Phalcon, Symfony, CodeIgniter і Yii. Говорити про плюси і мінуси кожного з цих фреймверков можна нескінченно, тим більше в інтернеті оглядів і статей на цю тему величезна кількість. Ось, наприклад, стаття з одного блогу «7 Best PHP Frameworks for 2014», де досить доступно описані сім найбільш кращих і популярних PHP фреймверков за 2014 рік. Там ми теж спостерігаємо, що позиції на графіку (пирозі) і статті майже не відрізняються, що говорить про одноголосне виборі програмістів.

Після аналізу ринку на потребу і тенденцію розвитку технологій та інструментів в області веб-розробки – ми вирішили зробити черговий крок вперед, почавши розвивати напрямок роботи з великими кастомними проектами засобами фреймверков, де зробили ставку на Laravel. Це ще одна велика область навичок в спектрі послуг надаються нашою веб-студією.