З першим вересня!

Опубліковано:

Для нас як такий новий рік починається ні першого січня, а першого вересня. Для нас перше вересня є якимось новим робочим етапом. Напевно, це ще прищепилося зі шкіл або студентських років, але для нас це досить важлива дата.

Ось і настав черговий робочий рік, на який вже зроблено чимало планів і ставок. З найголовніших цілей, для нас, це розвиток. Ми вже чимало зусиль доклали для того, щоб пізнати нові технології і платформи для веб-розробки за останній рік, наприклад – Prestashop і Drupal. Зараз нами розробляється чимало проектів на базі цих платформ (пізніше буде велике оновлення робіт у розділі “портфоліо”). Разом з цим ми дивимося в майбутнє з новими знаннями, які заплановані на цей робочий рік, але про це трохи пізніше.

Хотілося б привітати всіх з першим вересня і побажати плідних годин у цьому робочому сезоні. Побільше клієнтів і прибутку, більше терпіння і часу для розвитку, а здоров’я не заважало роботі. Окреме побажання для ще учнів – наберіться терпіння і проявіть волю до знань, адже ви навіть не уявляєте як вони вам у дорослому житті знадобляться.

Категорія: Події