Modeewine

Інтерактивна карта клієнтів

Опубліковано:

Поспішаємо повідомити про нововведення на нашому сайті – інтерактивна карта клієнтів.

Оновлення 5

Опубліковано:

Глобальна оптимізація коду зменшило кількість запитів до бази даних, тим самим прискорило роботу всього сайту. Модернізовано відображення всіх робіт в розділі портфоліо.

Категорія: Modeewine, Новини

Оновлення 4

Опубліковано:
Остання редакція:

Проект “Modeewine” пережив черговий етап оновлення, де були втілені такі зміни:

  • Оновлене ядро використовуваного движка в основі проекту.
  • Оптимізовано JavaScript-код, для більш швидкого відображення сторінок, обробки даних і ефектів.
  • Оптимізовано внутрішній код деяких функцій, що зробило проект ще більш швидше.
  • Перероблена система пошуку на сайті. Поточний функціонал дозволяє шукати більш точно по вашим запитам, використовуючи нову систему ротації за кількістю знайдених збігів по всьому контенту кожного об’єкта.
  • Реалізована сторінка пожертвувань, де кожен бажаючий і небайдужий нашою діяльністю може залишити благодійний внесок у розвиток проекту.

Ми кожен день намагаємося реалізувати більш вдосконалений код і функціонал в нашому проекті, який в майбутньому буде використовуватися в інших розроблюваних нами проектах, що не може не радувати наших потенційних клієнтів.

Категорія: Modeewine, Новини

Оновлення 3

Опубліковано:
Остання редакція:

Оптимізовано шаблон HTML для кращої сприйнятливості SEO. Додано хмара тегів для блогу, що в майбутньому при великій кількості записів знайти потрібну інформацію буде ще простіше. Оптимізовано програмний код і додана технологія кешування, що зробило проект в кілька разів швидше.

Категорія: Modeewine, Новини

Оновлення 2

Опубліковано:
Остання редакція:

Додана можливість поставити будь-якій сторінці сайту статус “сподобалося” за допомогою популярних соціальних мереж як Twitter, Google+, VK (ВКонтакте), Facebook.
Реалізовано базове API для відображення банерів-логотипів в якості студії-розробника. Дані банера будуть використовуватися на сторонніх ресурсах, які розроблялися нашою студією. У майбутньому API буде мати більш широкий зміст як для користувачів так і для клієнтів.

Категорія: Modeewine, Новини

Запуск проекту Modeewine

Опубліковано:
Остання редакція:

Сьогодні перший і офіційний реліз сайту Modeewine, версії 1.00.1.

Наша команда старалася для вас, щоб сайт студії інформативно і доступно розповів про нашу діяльність у сфері розробки веб-ресурсів. Ми реалізували зручну і зрозумілу систему навігації, простий інтерфейс, щоб ви з легкістю могли знайти потрібну інформацію. Сподіваємося, що даний сайт приверне чимало цікавих замовників і проектів, щоб з радістю їх реалізувати.

Категорія: Modeewine, Новини